Great Lengths Polska

Maszyna do przedłużania włosów GL 3200

Maszyna do przedłużania włosów GL 3200

Jest to urządzenie, które zapoczątkowało taki standard w dziedzinie przedłużania włosów, że na jego podstawie są wszystkie inne systemy w tej dziedzinie.
Ten nadal bezkonkurencyjny system tworzy rezultaty niemożliwe do osiągnięcia w żadnym innym systemie. Kolba urządzenia GL 3200 jest z jednej strony podgrzewana. Temperatura, która w przybliżeniu może być porównywalna do osiąganej w prostownicy na pozycji najniższej, jest używana do zmiękczania łączeń GL tak, by tworzyło wiązanie z Twoimi naturalnymi włosami. W odróżnieniu do innych systemów, w których używa się aparatów do wystrzeliwania kleju i naczyń do mieszania wosku, aplikator GL 3200 pozwala na bardzo czystą i precyzyjną aplikacje. Rezultatem są niemożliwe do odróżnienia, bardzo trwałe wiązania włosów, które można czesać.

Additional information

7500,00 

Kategoria:

Seria kosmetyków do przedłużania

Profesjonalne kosmetyki do włosów

Długie włosy bez wątpienia wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Wiele kobiet zastanawia się jak dbać o włosy, aby zachowały swój naturalny blask i piękny wygląd. Rozwiązanie jest proste – należy wybierać takie preparaty do pielęgnacji, które pozwolą na ich odżywienie i zapobiegną dalszemu niszczeniu. Na szczęście dzisiaj odpowiedni szampon do włosów przedłużanych można kupić w dobrych salonach fryzjerskich. Dzięki temu możesz sama w domu zadbać o to, aby Twoja fryzura była wyjątkowa i zawsze doskonale się prezentowała.

 

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne kosmetyki do włosów przedłużanych. Dzięki nim już nigdy nie będziesz musiała zastanawiać się jak odżywić zniszczone włosy. Proponowany w naszym sklepie delikatny szampon do włosów puszących się i profesjonalna maska do włosów nie wysuszają i nie obciążają Twojej fryzury. Zamiast tego odżywiają pasma, które później prezentują się doskonale w każdych warunkach. Kosmetyki fryzjerskie zregenerują Twoje włosy i przywrócą im dawny blask.

 

Odżywcze szampony do włosów zniszczonych

Profesjonalne szampony fryzjerskie to także rozwiązanie dla Pań, które zastanawiają się jak przyspieszyć wzrost włosów. Wysokiej jakości preparaty są delikatne dla skóry głowy przez co nie powodują jej podrażnień. To i cenne składniki odżywiające pasma sprawiają, że włosy rosną szybciej, nie łamią się i nie rozdwajają zachowując jedwabisty wygląd. Profesjonalne szampony do włosów to znacznie więcej niż kosmetyki – to produkty pielęgnacyjne wysokiej jakości przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów.

Produkty podobne

Umów się na wizytę