Great Lengths Polska

Włosy

Tajemnica najlepszej jakości produktów Great Lengths rodzi się z pasji, jaką wkładamy w pracę oraz z cierpliwości i wytrwałości w trakcie badań i produkcji nowych technologii.

Są to włosy Remy — dziewicze niepoddawane wcześniej zabiegom chemicznym, które dzięki starannemu ich upięciu w „koński ogon” i ścięcie zapewniają zgodny kierunek ułożenia łusek...

NASZA WYJĄTKOWOŚĆ TKWI W TRZECH WARTOŚCIACH

NASZE WŁOSY SĄ NAJLEPSZE I MOŻEMY TO UDOWODNIĆ

Great Lengths stosuje odpowiednie włosy, ponieważ pozyskuje je od rdzennych Hindusów, ścinając z tzw. końskiego ogona, a nie przez wyczesywanie.

 

Włosy, które się nie nadają:

Włos europejski?

  • jest bardzo słaby
  • ograniczona ilość
  • poddawany częstym zabiegom obniżającym jego jakość

Włos chiński?

  • zbyt ciężki i niezgodny ze strukturą włosów europejskich

 

Włos pozyskany poprzez szczotkowanie włosów?
Największym sekretem jest pozyskanie dużej ilości dostaw włosów indyjskich. Ale nie daj się zwieść! Chociaż włos indyjski jest strukturą najbardziej zbliżony do naszego, problem tkwi w sposobie jego pozyskania, jakim jest szczotkowanie. Włos naturalny pokryty jest łuską zwaną „cuticula”. To ona zapewnia mu naturalną ochronę i nadaje piękny blask. Wyczesywanie narusza łuski włosa – nie leżą w tym samym kierunku. Przez to w momencie przedłużania włosy haczą o siebie.

 

Włosy sprzedawane jako REMY?

Włosy plączą się i filcują już po pierwszym myciu. Aby temu zapobiec, część producentów pokrywa je silikonem, przez co początkowe ich rozczesywanie jest dość łatwe. Po kilku myciach silikon jednak się wypłukuje, a włosy się filcują.

 

ROZWIĄZANIE JEST JEDNO – PRAWDZIWE WŁOSY

Great Lengths używa tylko najwyższej jakości włosów pochodzących z hinduskich świątyń, gdzie w zwyczaju jest ofiarowywanie przez tubylców swoich włosów. Są to włosy Remy, które dzięki starannemu ich upięciu w „koński ogon” i ścięcie zapewniają zgodny kierunek ułożenia łusek. Z tego powodu jako jedyne nadają się do przedłużania włosów. Łuski i wierzchnia warstwa włosa odpowiedzialne są za jego połysk, moc i zdrowy wygląd. Stan włosów Remy jest nienaruszony, ponieważ ofiarowane w świątyniach nigdy nie zostały poddane zabiegom chemicznym.

Tylko Great Lengths może powiedzieć, że kolory naszych włosów są doskonałe. Opracowany przez firmę delikatny proces depigmentacji i koloryzacji uniemożliwiający uszkodzenie włosa, jest całkowicie odmienny od standardowych metod. Do wyboru ponad 60 kolorów włosów z łączeniami w tym samym kolorze.

 

DEPIGMENTACJA
Zazwyczaj depigmentacja jest szybka i agresywna, polega na częściowym rozkładaniu się cząsteczek pigmentu tak, aby uzyskać jaśniejszy kolor. Nie jest tajemnicą, że metody chemiczne są niezwykle szkodliwe dla struktury włosa, przez co traci swoją elastyczność, staje się cienki i kruchy.

Great Lengths opracował unikalną metodę, dzięki której struktura włosa pozostaje nienaruszona. Opiera się ona na przemyśle włókienniczym – kaszmiru, gdzie usuwa się z włókien wełny zawarty pigment aż do całkowitego jego rozpuszczenia, a nie przez wybielanie. Wspaniałe białe lub pastelowe swetry z kaszmiru są wynikiem właśnie tego procesu depigmentacji: tak białe, lub kolorowe owce nie istnieją w naturze!

Mokre włosy zwiększają swoją objętość, są elastyczne i rozciągliwe, po wyschnięciu kurczą się i wracają do naturalnego stanu. Nasza keratyna zachowuje się podobnie, tworząc silną więź bez szkody dla włosów.

 

KOLORYZACJA
Siła koloru jest unikalną cechą Great Lengths. Nasz proces koloryzacji jest analogiczny do metod stosowanych na kaszmirze, gdzie w procesie pigmentacji osiąga się wysoką jakość i szeroki wachlarz kolorów. Great Lengths praktykuje unikalny proces koloryzacji, wstrzykując pigment do włosa, gdzie wypełnia miejsce po usuniętym poprzedniku.
Dzięki temu cząsteczki osadzają się mocno na miejscu, zapobiegając wypłukiwaniu się koloru po myciu włosów. Pigmentacja Great Lengths różni się bardzo od procesu farbowania stosowanego przez większość producentów, gdzie kolor utrzymuje się na powierzchni i zmywa po każdym myciu.

NASZ KOLOR NIE JEST POWIERZCHOWNY

WYJĄTKOWE OPATENTOWANE ŁĄCZENIE KERATYNA GREAT LENGTHS - IDEALNIE NATURALNA

Tylko Great Lengths może się pochwalić całkowicie naturalną aplikacją.
Great Lengths opatentował specjalny polimer – syntetyczną keratynę, która doskonale imituje strukturę ludzkich włosów i w naturalny sposób łączy się z nimi.

 

METODA GREAT LENGTHS
Większość firm stosuje łączenie za pomocą splatania węzłów, zszywania, wosków lub klejów, uszkadzających włosy, keratynowa spoina Great Lengths aktywowana jest przez urządzenie, łączące włosy klienta z pasmami GL.
Trwałość tych łączeń wynosi od 4 do 7 miesięcy. Łączenia są bardzo silne, wytrzymałe i niezmienne, ale ich usunięcie jest dość łatwe.

 

KERATYNA GREAT LENGTHS – ELEMENT DOSKONAŁY
Opatentowany polimer Great Lengths imituje molekularną strukturę ludzkich włosów i posiada takie same właściwości. Mokre włosy są elastyczne i rozciągliwe, po wyschnięciu kurczą się i wracają do naturalnego stanu. Nasza keratyna zachowuje się podobnie, tworząc silną więź bez szkody dla włosów.
W przeciwieństwie do innych polimer Great Lengths został zaprojektowany zgodnie z naturą. Łączenie Great Lengths pozostanie tak długo, dopóki nie zdecydujemy się go usunąć.

Nasz Salon posiada największy magazyn włosów w Polsce i Największą paletę kolorystyczną!

Ma to ogromny wpływ aby dobrać i dopasować na miejscu w salonie odpowiednie włosy.

(Długości od 25 cm do 50 cm dostępne na miejscu. Włosy 60 cm i 70 cm pod zamówienie)

Umów się na wizytę