Great Lengths Polska

O nas

GREAT LENGTHS

KIM JESTEŚMY

Salon firmowy światowego lidera w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów GL powstał w 1995 roku. Jest głównym centrum usługowo- szkoleniowym w Polsce. Naszą tajemnicą sukcesu jest technologia, tradycja i najwyższa jakość używanych produktów Great Lengths, dlatego w tak krótkim czasie staliśmy się najlepiej rozpoznawalną marką w dziedzinie przedłużania i zagęszczania włosów.

Poznaj zespół great lengths

Bogna Pisanko

Laureatka Akademii Laurenta, mistrzyni fryzjerstwa, specjalista przedłużania i zagęszczania włosów. Swoją przygodę, która zapoczątkowała jej życiową pasję, rozpoczęła w 1992 r., otwierając firmę Morgan- Studio. Jej salon, w krótkim czasie stał się wizytówką usług najwyższej jakości. Zdobywczyni wielu nagród w konkursach fryzjerskich w kraju i za granicą. W 1995 roku firma Great Lengths Universal zaproponowała jej funkcję głównego szkoleniowca w Polsce, którą przyjęła i piastuje do dzisiaj. Od tego momentu Bogna Pisanko stała się prekursorem wprowadzenia w Polsce, techniki przedłużania i zagęszczania włosów metodą ultradźwiękową. Praca Bogny Pisanko jest wysoko ceniona, dlatego wielu światowych projektantów powierzyło jej stylizację modelek na pokazach Fashion Week w Mediolanie, Paryżu i Londynie. Nie zapomina o klientkach lokalnych. Posiada rzeszę zadowolonych klientów. Przedłużanie i zagęszczanie włosów dla Bogny Pisanko jest sztuką. Jej wiedza, doświadczenie, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdej klientki jest gwarancją satysfakcji kobiet, które marzą o pięknych gęstych i długich włosach.

 

“Obdarzona bardzo dużą intuicją. Umie w bardzo szybki sposób odczytać intencje swoich klientek i wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom.”

To jedna z głównych stylistek firmy Great Lengths od 2003 roku. Jest docenianym szkoleniowcem i mistrzynią fryzjerstwa z 25-letnim doświadczeniem. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród w dziedzinie przedłużania włosów. 

 

“Jest mistrzynią koloryzacji i nikt tak jak ona nie poprawi Ci samopoczucia! A swoją energią, poczuciem humoru i uśmiechem zaraża wszystkich dookoła.”

Maja Duru

Adrian Pisanko

Technik usług fryzjerskich. W 2019 r. otrzymał tytuł mistrza fryzjerstwa. Swoje kwalifikacje podnosił szkoleniami u najlepszych fryzjerów między innymi z zakresu przedłużania, strzyżenia, upięć i koloryzacji włosów. Od 8 lat przedłuża włosy w naszym salonie. Jest szkoleniowcem firmy Great Lengths i od lat wypuszcza w świat fryzjerstwa kolejnych specjalistów w dziedzinie przedłużania włosów. Ponadto jego techniki cięcia sprowadzają klientów z całej Polski. 

 

“Z perfekcją, dokładnością i zaangażowaniem podchodzi do każdego klienta.

Dyrektor generalny i założyciel w 1996 roku firmy Great Lengths Polska (która należy do grupy światowego lidera w przedłużaniu włosów Great Lengths Universal). Jest głównym dystrybutorem na Polskę. Za swoją pracę otrzymał wiele nagród nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej.

Jest osobą bardzo komunikatywną, dbającą o swoich kontrahentów oraz za zaufanie klientów.

Arkadiusz Pisanko

Barbara Mucha

Jest specjalistą do spraw sprzedaży i kontaktu z klientem w Great Lengths. Jest również głównym szkoleniowcem z teorii przedłużania oraz zagęszczania włosów.

 

To ona już od 2001 roku służy zawsze pomocą z naszej centrali GL i codziennie odbiera wasze telefony oraz maile.

 

Zawsze z uśmiechem podchodzi do każdego klienta, a swoją miłością do pracy i wiedzą jaką posiada, zdobyła sympatię wśród wielu salonów.

Jest specjalistą do spraw sprzedaży i kontaktu z klientem w Great Lengths od 2008 roku. Na co dzień zajmuje się logistyką zamówień i zabezpiecza terminowe dostawy, dopasowane do zmieniających się wymagań klientów. Zawsze służy pomocną dłonią i codziennie w centrali GL odbiera Wasze telefony i maile.

 

Jest bardzo miłą i ambitną osobą. Jej pasją jest sport, w którym zawsze dąży do zwycięstwa. Przekłada to również w życiu zawodowym, realizując postawione cele do końca.

Małgorzata Błaszczyk

Dominika Pisanko

Jest menadżerem do spraw social media. Od 2017 roku należy do rodziny Great Lengths i jest dla Was do dyspozycji w spawach reklamy. Tu tworzy, tu odpowiada na Wasze wiadomości, tu poznaję Wasze potrzeby i zainteresowania. Możecie spotkać ją również w Waszych salonach!

 

Jest ambitna, pomocna i żadnego wyzwania się nie boi!

Jest menadżerem do spraw sprzedaży oraz przedstawicielem handlowym w firmie Great Lengths. To on wyrusza w całą Polskę, aby dbać o Was i służy Państwu pomocą w każdej sytuacji.

 

Jest osobą o silnym charakterze i zawsze pozytywnie patrzy na świat.

Patryk Pisanko

NASZĄ JAKOŚĆ ZNA CAŁY ŚWIAT

Great Lengths powstał w 1991 roku w Londynie – stolicy mody i nowych trendów.

 

Nieprzemijającym celem założyciela firmy, było stworzenie takiego systemu przedłużania włosów, który pod- kreśli u pań ich kobiecość. Firma GL opracowała i opatentowała system, przez co po raz pierwszy Great Lengths mógł zaoferować zagęszczanie i przedłużanie włosów w jednym systemie. Filozofią Great Lengths są ludzie, a zwłaszcza kobiety preferujące korzystanie z łagodnych technik i naturalnych produktów, dla których ważne jest, by nie zniszczyć własnych włosów. Great Lengths zawsze jest krok do przodu w zakresie technologii, dzięki prowadzonym badaniom naukowym, patentom, nowemu wyposażeniu, zapewniając w ten sposób niezrównaną jakość przedłużania i zagęszczania włosów.
Nie dziwi zatem osiągnięcie przez firmę w ciągu kilku lat pozycji światowego lidera tej branży i posiadania w obecnej chwili ponad 26 tysięcy salonów na całym świecie.

 

NASZ SYSTEM
Great Lengths to znacznie więcej niż przedłużanie! System składa się z produktów, technologii, innowacyjnych usług i szkoleń, skupiając się na talentach stylistów i pełnej satysfakcji klienta.

Fabryka

Nasz Salon posiada największy magazyn włosów w Polsce i Największą paletę kolorystyczną!

Ma to ogromny wpływ aby dobrać i dopasować na miejscu w salonie odpowiednie włosy.

(Długości od 25 cm do 50 cm dostępne na miejscu. Włosy 60 cm i 70 cm pod zamówienie)

Umów się na wizytę