Great Lengths Polska

Szkolenia

Dlaczego warto?

  • setki wyszkolonych osób w salonach w całej Polsce
  • certyfikaty międzynarodowe
  • szkolenia indywidualne
  • maszyna ultradźwiękowa do przedłużania włosów + szkolenie
  • maszyna na ciepło do przedłużania włosów + szkolenie
  • pomagamy w uzyskaniu dofinansowania

Cennik szkoleń dla salonów

Metoda na ciepło:

Maszyna + wyposażenie

7 500 zł

(szkolenie GRATIS)

Metoda ultradźwiękowa:

Maszyna + wyposażenie

15 000 zł

(szkolenie GRATIS)

Metoda na taśmy GL Tapes

 

4 000 zł

(szkolenie GRATIS)

Od czasu wejścia na rynek, ponad 25 lat temu, firma Great Lengths przeszkoliła tysiące stylistów na całym świecie.

 

Great Lengths na bieżąco udoskonala swe liczne innowacje. W celu pełnego wykorzystania wszystkich zalet firmowych systemów m.in. ograniczenie czasu i dużą precyzję Great Lengths opracował specjalne kursy. Dla tych, którzy zaopatrują się w sprzęt i produkty Great Lengths, szkolenie jest niezbędne do prawidłowego świadczenia usług w salonie.

 

Termin szkolenia ustalany jest indywidualnie z salonem. Szkolenie obejmuje część teoretyczną i praktyczną.

 

Część teoretyczna – ma na celu zapoznanie się z firmą i systemem Great Lengths oraz przekazanie wszystkich niezbędnych informacji potrzebnych do właściwej pracy z pasemkami Great Lengths.

  • techniki koloryzacji
  • praktyczne porady w zakresie proponowanych usług

 

Część praktyczna – ma na celu ćwiczenie wszystkich procesów przygotowawczych do założenia pasemek.

  • technika aplikacji i ściągania włosów – technika cięcia

 

Po zakończeniu szkolenia salon otrzymuje certyfikat autoryzacji Great Lengths upoważniający do wykonywania usługi.

Współpracując z Great Lengths, właściciele salonów oraz wykwalifikowani fryzjerzy mogą zaoferować klientom ekskluzywną usługę, która generuje spore dochody. Będąc certyfikowanym fryzjerem Great Lengths, polegać można na produktach wyjątkowej jakości, które zawsze będą odpowiadać oczekiwaniom klientów. Kurs na przedłużanie włosów pozwala zwiększyć liczbę zainteresowanych usługami osób i daje możliwość fryzjerom nabycia nowych umiejętności. Gwarantujemy profesjonalne szkolenie połączone z wiedzą teoretyczną oraz praktyczną. Dzięki kursom przedłużania i zagęszczania włosów każdy może stać się mistrzem w swoim fachu.

Chcesz znaleźć się w gronie specjalistów z zakresu przedłużania włosów? Musisz więc stawiać na naukę u wykwalifikowanych ekspertów z tej dziedziny. Oferowany przez nas kurs z przedłużania i zagęszczania włosów pozwala na zagłębienie się w tajniki poprawiania wyglądu fryzury w profesjonalny oraz bezpieczny sposób. Pamiętaj, że klienci oddają w ręce fryzjera coś dla nich ważnego. Dlatego też niezwykle istotne jest, aby obsługujący ich pracownik miał szkolenie z przedłużania włosów za sobą. Zwiększa to poziom zaufania, a dzięki wspaniałym efektom pracy – zadowolenia klientów.

 

Kurs przeprowadzany przez naszych fryzjerów pomoże Ci uzyskać odpowiedni certyfikat! Niezależnie od tego, na jakim jest się poziomie, prowadzone przez nas szkolenia będą doskonałe zarówno dla początkujących fryzjerów, jak i mogą pełnić funkcję kursu doszkalającego dla doświadczonych adeptów tego zawodu. Co więcej, salon chcąc uzyskać nasz certyfikat, może starać się również o dotację. To sprawia, że skorzystanie z naszej oferty może być doskonałą inwestycją w rozwój zakładu fryzjerskiego. Profesjonalne kursy i szkolenia fryzjerskie z dofinansowaniem gwarantują rozwój salonu w kierunku innowacji, co niesamowicie przyciąga nowych klientów.

 

Zaawansowane formuły łączenia oraz ciągłe inwestycje w rozwój nowych technologii w połączeniu z edukacją i wsparciem biznesowym gwarantują, że Great Lengths pozostaje w czołówce branży. Prowadzenie kursu fryzjerskiego jako lider na rynku profesjonalnym pomaga wielu osiągnąć mistrzostwo w zakresie modelowania fryzur. Szkolenie z przedłużania włosów to najlepszy kurs, który pozwoli zarówno Tobie, jak i Twoim klientom na osiągnięcie jeszcze lepszych efektów usług. W końcu to od wyspecjalizowanego personelu zależy zadowolenie innych!

Przed rozpoczęciem pracy z klientem konieczne jest ukończenie profesjonalnego kursu fryzjerskiego. Umiejętności techniczne zdobyte na takim szkoleniu, związane z przedłużaniem włosów, są priorytetowe dla zapewnienia wysokiej jakości usług. Stąd też tak ważna jest wiedza m.in. na temat ich pielęgnacji oraz doboru długości. Przedłużanie włosów zawsze przeprowadza się na kosmykach klienta, dlatego wymaga odpowiedniego szkolenia, tak by nie szkodzić i zapewnić bezpieczeństwo. Zapewniamy więc, że oferowane przez nas kursy są na jak najwyższym poziomie. Skorzystaj z naszego profesjonalnego kursu przedłużania włosów – szkolenie, jakie oferujemy, to najlepsza opcja na podniesienie swoich kwalifikacji.

W naszej działalności kładziemy kluczowy nacisk na edukację. Przedłużanie włosów nie uszkadza naturalnych kosmyków klienta. Dopiero nieodpowiednia aplikacja oraz nieprawidłowe ściąganie mogą się do tego przyczynić. Aby uniknąć przykrych sytuacji, niezbędne są kursy doszkalające dla fryzjerów, w tym kurs na przedłużanie włosów, gdzie dowiedzą się oni, na czym dokładnie polega zagęszczanie włosów.

 

Szkolenie pozwoli Ci wprowadzić nową, prestiżową ofertę do Twojego salonu. Dbamy o to, żeby kursy fryzjerskie z przedłużania włosów doskonale uzupełniały się z nowoczesnymi technikami fryzjerskimi. Szkolenie z przedłużania włosów to najlepsza metoda na zwiększenie liczby klientów w Twoim salonie. Każda z kobiet marzy o długich, lśniących włosach, a nowe umiejętności nabyte przez fryzjerów pomogą w osiągnięciu takich efektów. Postaw na profesjonalny kurs przedłużania oraz zagęszczania włosów i zapewnij swoim klientkom tę możliwość!

 

We fryzjerstwie należy kierować się trendami, a na przedłużanie włosów decyduje się coraz więcej osób. Dlatego warto stawiać na kurs doszkalający dla fryzjerów w tym zakresie. Szkolenia Great Lengths to edukacja od A do Z. Kurs przedłużania i zagęszczania włosów zawiera niezbędną wiedzę w zakresie aplikacji oraz usuwania pasemek ultradźwiękowych (Pre-Bonded) oraz taśm GL. Po naszym szkoleniu będziesz mieć gwarancję udanych zabiegów bez uszkodzenia włosów – a to docenią wszyscy Twoi klienci. Zabieg ten może być wykonany w każdym salonie, jednak tylko profesjonalne szkolenie z przedłużania włosów pozwoli na osiągnięcie jak najlepszych rezultatów. Dzięki niemu nie ma powodów do obaw o nieudaną stylizację!

Nasze szkolenia dla fryzjerów to nie tylko kurs przedłużania i zagęszczania włosów. Nauczysz się osiągania najlepszych efektów kolorystycznych, a także specjalnych technik aplikacji. Kursy dla fryzjerów pomogą Ci poznać najskuteczniejsze techniki cięcia, by uzyskać idealne połączenia i najbardziej naturalny efekt. Co więcej, nauczą Cię one, jak budować udany biznes, od konsultacji z klientem, przez opiekę, kończąc na marketingu i promocji usług przedłużania włosów. Nasze szkolenia gwarantują pełne zadowolenie ze strony właścicieli, jak i klientów. Kursy fryzjerskie z dofinansowaniem to również doskonała opcja inwestycji w salon – jeśli któreś z zagadnień Cię interesuje, zgłoś siebie lub swoich pracowników na nasz kurs na przedłużanie włosów już dziś. Szkolimy wszystkich!

więcej informacji o szkoleniach

Kontakt w sprawie szkoleń

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na szkolenie. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z biurem.

Umów się na wizytę