Great Lengths Polska

Przedłużanie włosów Poznań

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

METODA ULTRADŹWIĘKOWA

Doczepiane włosy są zazwyczaj bardzo cienkie co, pozwala w dowolny sposób regulować ich liczbę oraz miejsce doczepiania.

 

To włosy, które wcześniej nie były poddawane żadnym zabiegom chemicznym. Jedynym krajem na świecie gdzie można pozyskać włosy dziewicze w odpowiedniej jakości, są Indie. Kraj, w którym włosy są świętością, składane w ofierze w świątyniach. Są one selekcjonowane przez specjalistów GL, poddawane procesowi oczyszczania, depigmentacji i wprowadzenia koloru bazowego z zachowaniem struktury łuski włosa i jej kierunku.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów za pomocą GL Tapes Slim. Jedyne na rynku przedłużenia bez lateksu. Taśma została zaprojektowana tak, aby nie powodowała żadnego napięcia oraz była całkowicie płaska na głowie. Metoda tape on jest mało uciążliwa, gdyż taśma jest praktycznie niewyczuwalna, a w dodatku bezbarwna i elastyczna.

 

Taśmy GL zostały zaprojektowane tak, aby metoda kanapkowa przedłużania krótkich włosów dała pełniejszy efekt oraz możliwość wykonania luksusowych fryzur. Szybka aplikacja pozwala na cieszenie się wspaniałymi, długimi włosami, aż po same końce.

METODA GL Tapes Slim

Najczęstsze Pytania i odpowiedzi

  • Jest bezpieczne, jeżeli zabieg przedłużania wykonany jest zgodnie ze sztuką fryzjerską przez specjalistę.
  • Firma GL jest jedyną firmą na świecie, która przeprowadza wewnętrzny i zewnętrzny proces czyszczenia włosów, który ma na celu wyeliminowanie zakażenia w przypadku pozyskania włosów od osoby chorej. Proces ten przebiega pod ścisłą kontrolą sanitarną, którą potwierdzają liczne certyfikaty międzynarodowe.
  • Gwarancję bezpieczeństwa podczas całego okresu noszenia jest zastosowanie do aplikacji opatentowanego łączenia GL, którego skład odzwierciedla strukturę włosa naturalnego. Ma to ogromne znaczenie kiedy włos podczas mycia zwiększa swoją objętość, łączenie musi się rozszerzyć lub skurczyć gdy je suszymy. Zapobiega to blokowaniu przepływu lipidów i minerałów w miejscu aplikacji z włosem klientki.
  • Ważnym aspektem jest bezpieczne rozpuszczenie łączeń przy ściąganiu przedłużanych włosów. Mogę tego dokonać wyłącznie specjaliści przy zastosowaniu oryginalnych produktów Great Lengths.
  • Stosowanie oryginalnych kosmetyków GL jest gwarancją utrzymania najwyższej jakości włosów przedłużanych i ich łączeń.

Keratynowe przedłużanie włosów to jeden z najpopularniejszych sposobów dodania fryzurze objętości i długości. Ta metoda polega na połączeniu naturalnych kosmyków z pasemkami zakończonymi końcówką keratynową urządzeniem GL Utrasonic Touch za pomocą ultradźwięków. Keratynowe łączenie posiada strukturę, która odzwierciedla strukturę włosa naturalnego. Dzięki temu aplikacja jest bezpieczna, trwała i nie obciąża włosów. Łączenia keratynowe przybierają barwę naturalnych włosów i aplikujemy je przy skórze głowy, są więc zupełnie niewidoczne. Doczepiane włosy są zazwyczaj bardzo cienkie co pozwala w dowolny sposób regulować ich liczbę oraz miejsce doczepiania.

Profesjonalny zabieg, przeprowadzony przy pomocy najwyższej jakości sprzętu i akcesoriów nie odbije się na kondycji Twoich włosów.

 

Należy pamiętać, że doczepy keratynowe nie będą rosnąć, natomiast nasze naturalne ukryte pod nimi włosy – tak. Ze względu na fakt, że podczas zabiegu stylista przy pomocy maszyny ultradźwiękowej aplikuje łączenia płaskie. Z przedłużania i zagęszczania włosów mogą również skorzystać osoby posiadające włosy kruche i delikatne.

Płaskie łączenia są niewyczuwalne i zapewniają wysoki komfort noszenia i nie obracają się wokół własnej osi. Dzięki temu eliminujemy plątanie pasm przy nasadzie głowy.

To włosy, które wcześniej nie były poddawane żadnym zabiegom chemicznym. Jedynym krajem na świecie gdzie można pozyskać włosy dziewicze w odpowiedniej jakości są Indie. Kraj, w którym włosy są świętością, składane w ofierze w świątyniach. Są one selekcjonowane przez specjalistów GL, poddawane procesowi oczyszczania, depigmentacji i wprowadzenia kolor bazowego z zachowaniem struktury łuski włosa i jej kierunku.

Należy stosować kosmetyki dedykowane przez firmę Great Lengths. Są one opracowane przez kliniki farmaceutyczne, aby zabezpieczać i odbudowywać strukturę włosa. Dzięki ich stosowaniu firma Great Lengths udziela GWARANCJI na łączenia w czasie noszenia przedłużanych włosów.

Nasz Salon posiada największy magazyn włosów w Polsce i Największą paletę kolorystyczną!

Ma to ogromny wpływ aby dobrać i dopasować na miejscu w salonie odpowiednie włosy.

(Długości od 25 cm do 50 cm dostępne na miejscu. Włosy 60 cm i 70 cm pod zamówienie)

Umów się na wizytę